UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pale to juz od dobrych lat, nie mowie ze nie jest uzalezniajace ALE TEZ NIE JEST ZŁE BARANY, biedna dziewczyna dostanie kuratora albo zawiasy za zielsko, teraz sie zaczna problemy z praca itp,

Kruk5g

Anuluj