UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wiem , jak mam interpretować ten post, ale widzę że następna osoba krytykuje coś czego nie zna. Przestańcie wszystko walić do jednego worka. Dopalaczemto dopalacze a Marysia to jest inna kwestia. Najlepiej nie pij kawy ,herbaty, odstaw alkohol . Myślę że żyjemy w wolnym kraju. Każdy jest panem samego siebie, ma wolna wole i wolny wybór. Respekt.?
Na wygraniu ????