UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie wiem , jak mam interpretować ten post, ale widzę że następna osoba krytykuje coś czego nie zna. Przestańcie wszystko walić do jednego worka. Dopalaczemto dopalacze a Marysia to jest inna kwestia. Najlepiej nie pij kawy ,herbaty, odstaw alkohol . Myślę że żyjemy w wolnym kraju. Każdy jest panem samego siebie, ma wolna wole i wolny wybór. Respekt.?

Na wygraniu ????