UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

trzeba ją było wsadzać do aresztu? nie mogła pojść do domu z wezwaniem do stawienia się na przesłuchanie? i trzeba ją wsadzić do więzienia do 3 lat bo? bo niezdrowy tryb życia prowadzi? Uratujemy ją przed marihuaną wsadzimy ją do więzienia! po co ten zamordyzm?

mrtee