UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Lekarz podjął decyzję, że resztę nocy może ona spędzić w policyjnym areszcie. " po co? bo to niebezpieczna bandytka? nie mogła pójść do domu i dostac wezwanie na komendę na przesłuchanie? trzeba było udupić człowieka który nic złego nikomu nie zrobił? I to taka groźna osoba, że trzeba wsadzić ją do więzienia do 3 lat ? Uchronimy ją przed tą straszną marihuaną wsadzimy ją do więziania! Co za głupi kraj obłudnych alkoholików!
szimurina