UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeśli to byli ratownicy z Elbląskiego szpitala to na pewno wykorzystali sytuacje utraty przytomności i dokonali po raz kolejny bezkarnego gwałtu!


Anuluj