UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeśli to byli ratownicy z Elbląskiego szpitala to na pewno wykorzystali sytuacje utraty przytomności i dokonali po raz kolejny bezkarnego gwałtu!
Jeśli to byli ratownicy z Elbląskiego szpitala to na pewno wykorzystali sytuacje utraty przytomności i dokonali po raz kolejny bezkarnego gwałtu!