UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

pij wódę do obrzygania i urwanego filmu, za omdlenie po trawce (co jest dziwne) wsadzamy do więzienia! Chcącemu nie dzieje się krzywda, nikt nie został poszkodowany. Nie ma poszkodowanego nie powinno być przestępstwa! W innych krajach cywilizowanych gdzie nie ma legalizacji mandat i domu! Polska 25 lat wolności. .. chyba pozbawienia

mrtee