A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przez tak madrych ludzi jak ty którzy gówno wiedzą a gadają żyjemy w takim kraju ... Młodzież truje się dopalaczami , rząd dobrze wie jak temu zaradzić ale tego nie robi bo woli walczyć z wiatrakami .Rozpętuje wojne , której i tak nie wygra ... Jedynym sposobem na walke z dopalaczami jest nic innego jak LEGALIZACJA .
Leczy ludzi? Niby na co ich leczy?
Czy trawka jest szkodliwa? Widzę, po wypowiedziach osób za legalizacją, że tak - bardzo mocno uszkadza mózg.
Piję razu pewnego wódkę z gościem co znany jest z tego, iż za kołnierz nie wylewa i w pewnym momencie wybełkotał : "Najgorsze to te narkotyki całe". Taka sytuacja.
do 3 lat więzienia jej grozi. .. straszna bandytka! trzeba jej pomóc i wsadzić ją do więzienia! to ją uratują przed ta zabójczą marihuaną po której biega się bez stanika
"Lekarz podjął decyzję, że resztę nocy może ona spędzić w policyjnym areszcie. " no bo przecież taka groźna bandytka, nie wolno jej było wypuścić do domu z wezwaniem na komendę
No i w tym samym czasie w Kryni setki ludzi nawalone jak stodoła z urwanym filmem od legalnego etanolu.
Grunt że walka z groźnymi marihuanistami trwa,
uzależnia? tylko psychicznie na zasadzie wszystko co sprawia przyjemnośc uzaleznia. .. i to koniec negatywnych skutków. .. drogie? można sobie samemu uprawiać! Oczywiście że powinniśmy porównywac legalne narkotyki do zdemnonizowanej marihuany!
Czy kiedykolwiek zastanawialiście się dlaczego rząd danego kraju uparcie delegalizuje rozmaite rośliny? W Polsce na listę zakazanych roślin trafił między innymi mak oraz oczywiście konopie indyjskie. Okazuje się jednak, że nawet amerykańskie urzędy potwierdzają, że konopie indyjskie mogą wspomagać leczenie raka. Dlaczego zatem władze tylu krajów tak zaciekle bronią prawa czyniącego z konopi coś nielegalnego?
Z punktu widzenia władzy lepiej, żebyśmy byli ogłupieni na przykład glutenem, czy odurzeni cukrem, który jest nadużywany masowo na całym świecie. Jednak to właśnie konopia indyjska i susz z jej kwiatów, jest przedmiotem największego urzędniczego przekrętu wszechczasów. Badanie przeprowadzone przez National Institute on Drug Abuse (NIDA), czyli organizację stworzoną przez amerykański rząd, dowodzi, że ekstrakty z konopii mogą być bardzo pomocne podczas radioterapii stosowanej w celu zwalczania komórek rakowych.
Bardzo możliwe, że tak właśnie jest. Gorącymi przeciwnikami legalizacji naturalnych metod leczenia są przede wszystkim koncerny farmaceutyczne, dla których obecność tak skutecznego leku, który każdy może sobie sam zasadzić wydaje się spełnieniem najgorszego koszmaru. Poza tym rozpowszechnienie takich terapii nie jest na rękę macherom od depopulacji ludności. Rak jest świetnym narzędziem do niezauważalnej eksterminacji, dlatego nie można pozwolić na to, żeby ludzie dowiedzieli się jak się ratować. Poza tym sprzedaż leków onkologicznych to lukratywny biznes, który mógłby ucierpieć gdyby upowszechniły się metody medycyny naturalnej.
Utrudnianie dostępu do tego lekarstwa tylko dlatego, że jakaś mafia chce się na tym wzbogacić, a politycy z rządu preferują wódeczkę, jest po prostu nieludzkie. Tak jak restrykcyjne ściganie używających marihuany, czy to dla celów medycznych czy rekreacyjnych.