Wybrany wątek opinii

ciekawe czy na nieprzytomnej ratownicy nie dokonali innych czynności
(2015.07.29)
Jeśli to byli ratownicy z Elbląskiego szpitala to na pewno wykorzystali sytuacje utraty przytomności i dokonali po raz kolejny bezkarnego gwałtu!
(2015.08.05)
Powrót do komentarzy