UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

pij wódę do obrzygania i urwanego filmu, za omdlenie po trawce (co jest dziwne) wsadzamy do więzienia! Chcącemu nie dzieje się krzywda, nikt nie został poszkodowany. Nie ma poszkodowanego nie powinno być przestępstwa! W innych krajach cywilizowanych gdzie nie ma legalizacji mandat i domu! Polska 25 lat wolności. .. chyba pozbawienia

mrtee

Anuluj