UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ekspedientko: w czasach komunistycznych? jesli dobrze zrozumialem i dobrze pamietam to kupic mozna bylo cos raz w miesiacu i to stojac nawet dwa dni w kolejce to po co w niedziele otwierac bylo sklepy zeby chlebek sprzedac?


Anuluj