UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

hymmm kupowanie w swieta niedziele...i tp...nie jestem przesadna katpoliczka...ale wszyscy mocnej wiary wiedza ze to grzech..pomijam to...czy wiecie ile zarabia przecietna expedientka w sklepie spozywczym...czy zastanowil sie ktos ze czy za te nadgodziny ma zaplacone ..nie czy ktos sie zastanowil wreszcie ze najczesciej taka praca dorabia sie zachodni kapital... a jak bylo kiedys...niedziele zamkniete....wlasnie w tych czasach ...komunistycznych" to byly weekendy a teraz co zapomnielismy jak wyglada zycie ...weekend...ja nie pamietam co to...za 530 zl "na reke" i niech mi ktos powie ze to jest wporzadku...i ze trzeba sie bylo uczyc...niestety...wlasnie sie uczylam nie wiem dokad goni ten swiat...ale czasem chyba warto sie zatrzymac..moze zrobmy to wlasnie w niedziele kiedy wszyscy damy sobie na luz...to nasze spoleczenstwo juz i tak jest bardzo znerwicowane...widac to w sklepach:)...a za kilka nie tak wiele lat...bedzie to spoleczenstwo samych schizofrenikow

expedientka