UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

TO HAMSTWO ŻEBY SKLEPY BYŁY OTWARTE WOGÓLE W JAKIEŚ ŚWIĘTA

ELBLĄŻANIN

Anuluj