UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie rozumiem problemu. Jeżeli nikt nie zabrania chodzić wierzącym do kościoła, to kto może żądać odwrotnych nakazów. Poza tym w niedzielę najbardziej zapracowani są księża, no chyba że w niedzielę nie zbierają na tacę. Chyba najbardziej im przeszkadza konkurencja w robieniu kasy w święty dzień. Poza tym państwo dało wolny dzień by potrzebując mogli się swobodnie pomodlić i wyspowiadać a nie by nakazywać co mają robić mniej praktykujący rodacy czyli co najmniej 50 % społeczeństwa. Jeżeli wywalczono w 89 wolność to może nie zmieniajmy tego.
ICEK