UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moim skromnym zdaniem najwięcej racji ma ALF.Facet pochodzi co prawda z odległej planety Melmak, ale dlatego ma lepszą perspektywę tego co dzieje sie na naszej planecie pt.Polska.To chyba jest dowód na to że kosmici nas obserwują!!!!!Pewno też żałują że rozwijali cywilizację pracując cały melmakowy tydzień etc.... etc...
Teleskop Hubbl-a