UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Uważam, że ten sklep jest obciachem dla naszego miasta...dlaczego nie wymyślą coś orginalnego???
Ewelina
Uważam, że ten sklep jest obciachem dla naszego miasta...dlaczego nie wymyślą coś orginalnego???
Ewelina