UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moim skromnym zdaniem najwięcej racji ma ALF.Facet pochodzi co prawda z odległej planety Melmak, ale dlatego ma lepszą perspektywę tego co dzieje sie na naszej planecie pt.Polska.To chyba jest dowód na to że kosmici nas obserwują!!!!!Pewno też żałują że rozwijali cywilizację pracując cały melmakowy tydzień etc.... etc...

Teleskop Hubbl-a