126
21.05.2003

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Sluchajcie... a jak to jest z motocyklami? Przeca one maja tablice rejestracyjna z tylu. Wiec chocby ostro smigal, radar musialby sie po zmierzeniu predkosci jakos odwrocic by zrobic fote rejestracji. Zakladam, ze to jest podstawowy dowod do ukarania, a nie oczy kierowcy (zreszta motocyklisci maja kaski i czasami zaslaniajace cala twarz).
Sim (2003.05.29)

info

0  
  0
Proponuje pomalowac ten radarek w nocy farba. Taka expresja w stylu "air brush". Pomaga na pare dni. Rurke tez moznaby uciac...........ale czy ktos sie odwazy??? pewnie nie :-(
Rydzyk (2003.05.29)

info

0  
  0
Uwazam, ze fotoradary sa bardzo potrzebne. Sa w stanie uratowac niejedno zycie dziecka, ktore przechodzi np. przez aleje Odrodzenia. Widzialem gigantow lecacych po niej ponad 100 km/h, a taki radar choc w czesci temu zjawisku zapobiega. Co do stanu drog jest w Elblagu nie najgorzej. Popatrzcie ludzie po Wielkopolsce, albo Gornym Slasku. A ze drogi sie zuzywaja, to wlasnie tez przez nadmierna predkosc. Mysle, ze niektore dziury ograniczaja ludziom z dobrym autem mozliwosci lamania przepisow, choc samemu sie wkurzam na dziury na Mazurskiej, Odrodzenia itd. Coz robic ... jezdzic ostrozniej, wtedy nikomu sie krzywda nie stanie Pozdrawiam
Krzysiek (2003.05.30)

info

0  
  0
Fotoradary są potrzebne, szczególnie na osiedlu Zawada. Dzieki nim nie uszkodziłem zawieszenia w samochodzie. Wychodzi na to, że jest to tańsza inwestycja niż porządna naprawa ulic.
MAREK (2003.05.30)

info

0  
  0
jestem za tym aby bylo ich jeszcze wiecej bo to naprawde sie sprawdza miejscowi wszyscy zwalniaja ato juz duzy sukces
pawel (2003.05.31)

info

0  
  0
Ja rowniez zgadzam sie,ze fotoradary to dobry pomysl.A poza tym ile w miescie mozna zyskac na ostrym dawaniu po garach?Nic i tak na swiatlach sie wszyscy spotkaja.Tylko ze ja spale srednio 8l/100km na tym odcinku a ta druga osoba 15l/100km.Tu uwaga do Isi.Na jaka cholere sie tak wychwalasz ze po przjechaniu golebnika dajesz w rure?Nie wiem czy to powod do dumy.I nie wjezdzaj na malolatow w fajnych furach.Ich szczescie ze starzy maja kase.O kierowcy nie swiadczy samochod tylko umiejetnosci,kultura jazdy i stosowanie sie do przepisow.
Angry (2003.06.14)

info

0  
  0
Redakcjo: to jak w koncu z tym wypadkiem na nowej trasie, byl a jakby go nie bylo? Obok pisza, ze jednak byl i nawet sa poszkodowani.
ciekawy (2003.06.14)

info

0  
  0
hahaha jak ci auto pali w miescie 8L. to je musisz zmienić na nowsze które pali mniej i ekologicznIe. moje jak wstawiam mu koło 150-200km/h wtedu pali nawet 6,3 litra ropy. a wmiescie w korkach prawie 5,3 litra pozdrawiam posiadaczy polonezów starych audi i jeszcze starszych opli NIECH WAS OKTAN STRZEZE!
(2003.06.14)

info

0  
  0
ale ja gupek... po co ja zwalnium?Toć przeca jak tam w okienko zajiżałym,to toć tam nic ni ma.Puściuśko.Cosik tak jak by gołymbje wyfrunły,czy co? A jak une wyfrunły to,nawet jadąc powoluśku,chćcby ni wim jak to,to i tak z tygo gołymbnika nic nie wyfruni i sie nic ni złapi.Nu ni?
Garłacz (2003.07.02)

info

0  
  0
GOŁĘBNIKI SĄ PLUSEM - DLA BIEDAKÓW- .PANOWIE NA STERYDACH ,ŁYSI,W PIĘKNYCH FURACH, JEŻDRZĄ DALEJ JAK CHCĄ,A MOŻE ICH GOŁĘBNIKI NIE WIDZĄ. jESZCZE JEDNO WE WSZYSTKICH POWINNY BYĆ FOTORADARY,W DZISIEJSZYCH CZASACH INFORMACJE O TYM GDZIE SĄ I KIEDY BĘDĄ ZDJĘTE ROZPŁYWAJĄ SIĘ JAK WODA ,KAŻDY CHCE ŻYĆ.
ANDRAS (2003.07.07)

info

0  
  0