A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Sluchajcie... a jak to jest z motocyklami? Przeca one maja tablice rejestracyjna z tylu. Wiec chocby ostro smigal, radar musialby sie po zmierzeniu predkosci jakos odwrocic by zrobic fote rejestracji. Zakladam, ze to jest podstawowy dowod do ukarania, a nie oczy kierowcy (zreszta motocyklisci maja kaski i czasami zaslaniajace cala twarz).
Proponuje pomalowac ten radarek w nocy farba. Taka expresja w stylu "air brush". Pomaga na pare dni.
Rurke tez moznaby uciac...........ale czy ktos sie odwazy??? pewnie nie :-(
Uwazam, ze fotoradary sa bardzo potrzebne. Sa w stanie uratowac niejedno zycie dziecka, ktore przechodzi np. przez aleje Odrodzenia. Widzialem gigantow lecacych po niej ponad 100 km/h, a taki radar choc w czesci temu zjawisku zapobiega. Co do stanu drog jest w Elblagu nie najgorzej. Popatrzcie ludzie po Wielkopolsce, albo Gornym Slasku. A ze drogi sie zuzywaja, to wlasnie tez przez nadmierna predkosc. Mysle, ze niektore dziury ograniczaja ludziom z dobrym autem mozliwosci lamania przepisow, choc samemu sie wkurzam na dziury na Mazurskiej, Odrodzenia itd. Coz robic ... jezdzic ostrozniej, wtedy nikomu sie krzywda nie stanie Pozdrawiam
Fotoradary są potrzebne, szczególnie na osiedlu Zawada. Dzieki nim nie uszkodziłem zawieszenia w samochodzie. Wychodzi na to, że jest to tańsza inwestycja niż porządna naprawa ulic.
jestem za tym aby bylo ich jeszcze wiecej bo to naprawde sie sprawdza miejscowi wszyscy zwalniaja ato juz duzy sukces
Ja rowniez zgadzam sie,ze fotoradary to dobry pomysl.A poza tym ile w miescie mozna zyskac na ostrym dawaniu po garach?Nic i tak na swiatlach sie wszyscy spotkaja.Tylko ze ja spale srednio 8l/100km na tym odcinku a ta druga osoba 15l/100km.Tu uwaga do Isi.Na jaka cholere sie tak wychwalasz ze po przjechaniu golebnika dajesz w rure?Nie wiem czy to powod do dumy.I nie wjezdzaj na malolatow w fajnych furach.Ich szczescie ze starzy maja kase.O kierowcy nie swiadczy samochod tylko umiejetnosci,kultura jazdy i stosowanie sie do przepisow.
Redakcjo: to jak w koncu z tym wypadkiem na nowej trasie, byl a jakby go nie bylo? Obok pisza, ze jednak byl i nawet sa poszkodowani.
hahaha jak ci auto pali w miescie 8L. to je musisz zmienić na nowsze które pali mniej i ekologicznIe. moje jak wstawiam mu koło 150-200km/h wtedu pali nawet 6,3 litra ropy. a wmiescie w korkach prawie 5,3 litra
pozdrawiam posiadaczy polonezów starych audi i jeszcze starszych opli NIECH WAS OKTAN STRZEZE!
ale ja gupek... po co ja zwalnium?Toć przeca jak tam w okienko zajiżałym,to toć tam nic ni ma.Puściuśko.Cosik tak jak by gołymbje wyfrunły,czy co? A jak une wyfrunły to,nawet jadąc powoluśku,chćcby ni wim jak to,to i tak z tygo gołymbnika nic nie wyfruni i sie nic ni złapi.Nu ni?
GOŁĘBNIKI SĄ PLUSEM - DLA BIEDAKÓW- .PANOWIE NA STERYDACH ,ŁYSI,W PIĘKNYCH FURACH,
JEŻDRZĄ DALEJ JAK CHCĄ,A MOŻE ICH GOŁĘBNIKI NIE WIDZĄ.
jESZCZE JEDNO WE WSZYSTKICH POWINNY BYĆ FOTORADARY,W DZISIEJSZYCH CZASACH INFORMACJE O TYM GDZIE SĄ I KIEDY BĘDĄ ZDJĘTE ROZPŁYWAJĄ SIĘ JAK WODA ,KAŻDY CHCE ŻYĆ.