UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sluchajcie... a jak to jest z motocyklami? Przeca one maja tablice rejestracyjna z tylu. Wiec chocby ostro smigal, radar musialby sie po zmierzeniu predkosci jakos odwrocic by zrobic fote rejestracji. Zakladam, ze to jest podstawowy dowod do ukarania, a nie oczy kierowcy (zreszta motocyklisci maja kaski i czasami zaslaniajace cala twarz).

Sim