UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jestem za tym aby bylo ich jeszcze wiecej bo to naprawde sie sprawdza miejscowi wszyscy zwalniaja ato juz duzy sukces
pawel
jestem za tym aby bylo ich jeszcze wiecej bo to naprawde sie sprawdza miejscowi wszyscy zwalniaja ato juz duzy sukces
pawel