126
21.05.2003

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Niech fotoradar postawia na moscie uni europejskiech,(hihi,co za nazwa,za nasze pieniadze.)a policjantow postawic na Browarnej niech pilnuja pierwszeństwa przejazdu,codziennie prawie poważna kolizja!a nie tylko się czają na moście..
zdegustowany (2003.07.09)

info

0  
  0
Te radary to sa do bani. co z tego ze pudeł tych postawili w miescie ok15 przeciez sa tylko dwa radary. i tak nic nie rejestruja bo ludzie ciagle jezdza jak jezdzili, czyli zaszybko
JOHN (2003.07.17)

info

0  
  0
Tak, tak nic nie rejestrują , a znajomi juz kilka razy fotke dostali, hahaha
Wiem co wiem,aleDUZOniePOWIEM (2003.07.17)

info

0  
  0
...a ja miałem ju zkilka razy okazje być sfotografowany przez te niby radary....i co....jechałem okoł 90km/h i nic...
szybki i wsciekły (2003.07.21)

info

0  
  0
moim zdanie to bardzo dobrze ze chociarz wyremontowali cicha (bo nigdy jej nie robili od poczatku powstania tej ulicy ) ,a tak na wszelki wypadek to slyszalem ze maja sie takze zrobic i pionierska ale nie wiem kiedy
bzyk N.Y (2003.07.22)

info

0  
  0
Ciekawa jestem ile osób zostało już namierzonych i ukaranych dzięki tym "cudom techniki" i za jakie wykroczenie? Może wypowie sie któraś z nich.
LIU (2003.07.23)

info

0  
  0
NIe wiem czy Policja czai się na moście Unii Europejskiej. Z pewnością powinna czaić się na Brzeskiej w godzinach po 16:00, jak kończą się prace. Wtedy samochody dają, aż wyje. A jak pięknie skręcają z Rypińskiej w lewo pomimo zakazu... Nikt na to nie zwraca uwagi i kiedyś będzie nieszczęście, tym bardziej, że ktoś "mądry" zaprojektował ulicę Brzeską bez przejść dla pieszych. Zawsze była to ulica niebezpieczna, a teraz jest wielokrotnie niebezpieczniejsza. Na dokładkę zwężono ją o ok. 1.5 - 2.0 metrów. Przed wojną Niemcy mieli szersze furmanki, niż my dzisiaj, czy co...? TIR-y zaś nią jadą, aż miło. A tak zapewniały władze miasta, że będzie zakaz dla ciężarowych. I co? I g....!
OKO (2003.07.25)

info

0  
  0
STRASZNA LIPA.....
HENKI (2003.08.04)

info

0  
  0
wiecie co ? - te fotoradary to po to zeby chyba uzbierac kase na rozwalone ulice w calym miescie , bo przeciez malo tym gamoniom płacimy w paliwie!!!!!!!!!. To jedna wielka lipa !!!!. Zabierzcie sie wreszcie nasze szanowne władze do roboty a nie do stawiania 'golebnikow" tuz za ograniczeniem predkosci do 40km/h w miejscu gdzie smiało mozna jechac 60- siatka !!!. U nas juz wszyscy sie nauczyli ze byle pretekst i stawiaja znak z ograniczeniem do 40 - tu tak jakby innych znakow drogowych nie mieli.A temu gamoniowi co projektował nowe niby rondo przed hypernowa to za kare kazałbym jezdzic tam w kolko. Ciekawe jak dlugo by sobie pojezdził ?. Zeby skrecic z płk. Dabka jadac od miasta w lewo na drugi pas albo prosto w ul.Węgrowska trzeba miec radar w oczach bo tak fajnie jest usytuowany przystanek tramwajowy ze pieknie zasłania lewy pas od zawady a jak stoi tam pare osob to juz kompletna sielanka!!!!. Doszlo w tym miejscu juz do wielu wypadkow i stłuczek i co ??? - I NIC !!!!... GRATULUJE PANIE PROJEKTANCIE - PAN CHYBA NIGDY KIEROWCA NIE BYŁ !!!. Najgorsze jest to ze ten cały drogowy bubel jast za nasza - podatnikow i obywateli tego miasta kase.I co my mowimy o naprawianiu dziurawych jezdni !!! - jak nasze wladze nie potrafia zatwierdzic dobrego projektu skrzyzowania tylko fotoradary i łatwizna im we łbach !!!!
KOT (2003.08.07)

info

0  
  0
KOT jestes glupi i niedouczony ...
sachmet (2003.08.07)

info

0  
  0