UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ale ja gupek... po co ja zwalnium?Toć przeca jak tam w okienko zajiżałym,to toć tam nic ni ma.Puściuśko.Cosik tak jak by gołymbje wyfrunły,czy co? A jak une wyfrunły to,nawet jadąc powoluśku,chćcby ni wim jak to,to i tak z tygo gołymbnika nic nie wyfruni i sie nic ni złapi.Nu ni?
Garłacz