UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja rowniez zgadzam sie,ze fotoradary to dobry pomysl.A poza tym ile w miescie mozna zyskac na ostrym dawaniu po garach?Nic i tak na swiatlach sie wszyscy spotkaja.Tylko ze ja spale srednio 8l/100km na tym odcinku a ta druga osoba 15l/100km.Tu uwaga do Isi.Na jaka cholere sie tak wychwalasz ze po przjechaniu golebnika dajesz w rure?Nie wiem czy to powod do dumy.I nie wjezdzaj na malolatow w fajnych furach.Ich szczescie ze starzy maja kase.O kierowcy nie swiadczy samochod tylko umiejetnosci,kultura jazdy i stosowanie sie do przepisow.
Angry