UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proponuje pomalowac ten radarek w nocy farba. Taka expresja w stylu "air brush". Pomaga na pare dni. Rurke tez moznaby uciac...........ale czy ktos sie odwazy??? pewnie nie :-(

Rydzyk

Anuluj