UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

hahaha jak ci auto pali w miescie 8L. to je musisz zmienić na nowsze które pali mniej i ekologicznIe. moje jak wstawiam mu koło 150-200km/h wtedu pali nawet 6,3 litra ropy. a wmiescie w korkach prawie 5,3 litra pozdrawiam posiadaczy polonezów starych audi i jeszcze starszych opli NIECH WAS OKTAN STRZEZE!


Anuluj