UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fotoradary są potrzebne, szczególnie na osiedlu Zawada. Dzieki nim nie uszkodziłem zawieszenia w samochodzie. Wychodzi na to, że jest to tańsza inwestycja niż porządna naprawa ulic.
MAREK
Fotoradary są potrzebne, szczególnie na osiedlu Zawada. Dzieki nim nie uszkodziłem zawieszenia w samochodzie. Wychodzi na to, że jest to tańsza inwestycja niż porządna naprawa ulic.
MAREK