UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fotoradary są potrzebne, szczególnie na osiedlu Zawada. Dzieki nim nie uszkodziłem zawieszenia w samochodzie. Wychodzi na to, że jest to tańsza inwestycja niż porządna naprawa ulic.

MAREK

Anuluj