UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Uwazam, ze fotoradary sa bardzo potrzebne. Sa w stanie uratowac niejedno zycie dziecka, ktore przechodzi np. przez aleje Odrodzenia. Widzialem gigantow lecacych po niej ponad 100 km/h, a taki radar choc w czesci temu zjawisku zapobiega. Co do stanu drog jest w Elblagu nie najgorzej. Popatrzcie ludzie po Wielkopolsce, albo Gornym Slasku. A ze drogi sie zuzywaja, to wlasnie tez przez nadmierna predkosc. Mysle, ze niektore dziury ograniczaja ludziom z dobrym autem mozliwosci lamania przepisow, choc samemu sie wkurzam na dziury na Mazurskiej, Odrodzenia itd. Coz robic ... jezdzic ostrozniej, wtedy nikomu sie krzywda nie stanie Pozdrawiam
Krzysiek