126
21.05.2003

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Widziałem, jak dzisiaj jechały grubo ponad 60km/h, czarne limuzyny z niebieskimi kogucikami/ ul.Dąbka/. Ciekawe czy im zrobili zdjęcia.
Elblążanin (2003.05.21)

info

0  
  0
Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie wywalili odpowiedniej kasy na zawieszenie "przejażdżkę" ul. Pionierską (pomiędzy Królewiecką a Fałata) Życzę wielu wrażeń i "przyjemności" z jazdy i pozdrawiam wszystkich czytelników P.S Fotoradary - TAK Choc potwierdzam, po minięciu "gołębnika" jakoś noga dziwnie noga ciąży...i
driver (2003.05.21)

info

0  
  0
do sim: Cos mi się wydaje, że jeżeli miałyby błyskać w nocy, to w podczerwieni, czyli zbyt wiele nie zobaczysz.
The knight who say NI! (2003.05.21)

info

0  
  0
Z tymi fotoradarami jest tak ze na szesc zainstalowanych dziala tylko jeden a ktory to jest jest tajemnicą, pozostale stoja jako straszaki.
policjant (2003.05.21)

info

0  
  0
Fotoradary w miejscach, gdzie zbyt często były łamane przepisy ruchu drogowego OK, ale po co np na Odrodzenia - całej podziurawionej ulicy, gdzie nie da rady jechać szybciej niż by się chciało :D Mi się jednak dostało takie zdjęcie (całkiem fajnie wyszłam) i Pan policjat mi powiedział, ze w sumie w E-gu ma być ich 18. Mam mieszane uczucia. Jestem za bezpieczeństwem na drogach, ale każdy kieroca powinien sam wiedzieć z jaką prędkością może jechać, żeby można ją było nazwać "bezpieczną". Ale tzw małolaty, którzy biorą samochód od tatusia, albo rodzice kupili stare uzywane BMW oczywiscie przy każdej nadażajacej sie okazji sprawdzają jak koniki pod maską sie czują.
Isia (2003.05.21)

info

0  
  0
Do - The knight who say NI - to zdjecie, które mi zrobili było w nocy i całkiem wyraźnie widać nie tylko mój samochód, ale również mnie, natomiast tdo policjanta - mi zrobili zdjęcie na Odrodzenia, natomiast kilka dni wcześniej koleżance z pracy na gunwaldzkiej, więc z tego wynika, ze działają dwa :D
isia (2003.05.21)

info

0  
  0
aparaty z gołębków są cyklicznie przekładane, przejeżdzając mozna w szybce zauwazyć obiektyw z odległości około 30 m jednak jest to za blisko aby zwolnić , natomiast czas pomiaru i zdjęcie trwa jakiś czas czy przy 150 zdażyłoby ująć? radzę jednak nie próbować:-)
(2003.05.21)

info

0  
  0
moim zdaniem to b. dobry sposób na zmienszenie predkości na miescie tylko zastanawiam si eco za gamoń postawił radar na odrodzenia przeciez tam sa dziury takie ze strach jechać powyzej 40 - stki,
speed (2003.05.21)

info

0  
  0
Popieram te gołebniki ale tak do końca nie spełaniają swojego zadania bo jak mi wiadomo to miśki mają jeden czy dwa fotoaparaty, które przekładaja to tu to tam. Co do ulic Pionierskiej i Saperów to powinni je zaorac i trawe posiać bo tamtędy nie da rady jeździć. Pozdrawiam.
Michalczesky (2003.05.21)

info

0  
  0
Mam zaszczyt codziennej jazdy ul Pionierka :( , ale najzabawniejsze jest to ze remontują mało uczęszczaną, przyległą do ul Pionierskiej - ul Cichą. Ciekawe dlaczego?????????????????????????????????????????????
cygan (2003.05.21)

info

0  
  0