UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Popieram te gołebniki ale tak do końca nie spełaniają swojego zadania bo jak mi wiadomo to miśki mają jeden czy dwa fotoaparaty, które przekładaja to tu to tam. Co do ulic Pionierskiej i Saperów to powinni je zaorac i trawe posiać bo tamtędy nie da rady jeździć. Pozdrawiam.
Michalczesky