UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam zaszczyt codziennej jazdy ul Pionierka :( , ale najzabawniejsze jest to ze remontują mało uczęszczaną, przyległą do ul Pionierskiej - ul Cichą. Ciekawe dlaczego?????????????????????????????????????????????
cygan