UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam zaszczyt codziennej jazdy ul Pionierka :( , ale najzabawniejsze jest to ze remontują mało uczęszczaną, przyległą do ul Pionierskiej - ul Cichą. Ciekawe dlaczego?????????????????????????????????????????????

cygan

Anuluj