UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie wywalili odpowiedniej kasy na zawieszenie "przejażdżkę" ul. Pionierską (pomiędzy Królewiecką a Fałata) Życzę wielu wrażeń i "przyjemności" z jazdy i pozdrawiam wszystkich czytelników P.S Fotoradary - TAK Choc potwierdzam, po minięciu "gołębnika" jakoś noga dziwnie noga ciąży...i

driver

Anuluj