UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie wywalili odpowiedniej kasy na zawieszenie "przejażdżkę" ul. Pionierską (pomiędzy Królewiecką a Fałata) Życzę wielu wrażeń i "przyjemności" z jazdy i pozdrawiam wszystkich czytelników P.S Fotoradary - TAK Choc potwierdzam, po minięciu "gołębnika" jakoś noga dziwnie noga ciąży...i

driver