UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie wywalili odpowiedniej kasy na zawieszenie "przejażdżkę" ul. Pionierską (pomiędzy Królewiecką a Fałata) Życzę wielu wrażeń i "przyjemności" z jazdy i pozdrawiam wszystkich czytelników P.S Fotoradary - TAK Choc potwierdzam, po minięciu "gołębnika" jakoś noga dziwnie noga ciąży...i
driver