A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bardzo "dobrze" jeżdzi się ul. Beniowskiego.Remontuje się te ulice gdzie mieszkają bonzowie oraz koło urzędów i kościołów.
Do szeby. Jeżeli wszystko co służy bezpeczeństwu należy popierać, to proponuję w poprzek każdej ulicy zainstalować co 1m słupki betonowe lub stalowe. Zapobiegnie to całkowicie wypadkom samochodowym. Trzeba przyznać, że władze miasta twórczo zmodyfikowały mój pomysł. Do tego samego prawadzi zaprzestanie naprawiania ulic. Istnieje jednak niebezpieczeństwo wpadnięcia do dołu i śmierci z głodu jeżeli nikt nie zauważy.
Fotoradary działają na bank: Dąbka pomiędzy Gwiezdną a BP (jadąc z Zawady) , Grunwaldzka - jadąc w stronę polibudy oraz ten przed hipernową....wiem bo jestem z kasą i punktami trochę w plecy..
Do sceptyka: Wszystko oprócz gł... - absurdów - chciałam powiedzieć.
Do szeby. Jeżeli chcesz zobaczyć naocznie do czego prowadzi spowolnienie ruchu wybierz się na most na Wiśle do Gdańska. Tam nie ma żadnego wypadku ani katastrofy. Jak postoisz w kolejce 2 godziny, to docenisz polskich kierowców, którzy dzięki łamaniu przepisów (i prędkości maksymalnej) zapewniają jako taką drożność polskich dróg. A to, że w Unii kierowcy stosują się do przepisów włóż między bajki. We Włoszech, czy w Grecji jedyny stosowany przepis to nie wyprzedzanie przed skrzyżowaniem. Policja się tym wcale nie interesuje, a na pewno policja drogowa nie jest jedyną organizacją świetnie wyposażoną. Policjanci tam starają się pomóc kierowcom, a nie ich wykorzystać.
Ale jak sie jeździ w Niemczech, we Francji???hehe
to poprostu jeden wielki kit - bo niby w czym maja pomuc te gołębniki ??? sie pytam ??? są tak umiejscowione że nic nie ograniczają ! chyba ze na celu bylo osiagnięcie sytuacji kiedy kierowcy chamują przed gołębnikami a poźniej gaz do dechy ! radar na płk dabka w strone zawady nic nie daje bo po 1 za nim jest wystarczajaco miejsca zebyjeszcze niezle przyspieszyc a po 2 po co on tam stoi ? przeciez nie ma tam niebezpiecznego miejsca nawet ?? na zachodzie nie stawia sie takich fotoradarów w miejscach gdzie ludzie nagminnie lamia predkosc ale rowniez tam gdzie jest przedewszystkim niebezpiecznie i wlasnie tam ktos czesto lamie przepisy ! a u nas to chyba z cystego lenistwa je ustawili ?! bo im sie stac z radarem nie chce ?? lub musla ze mieszkancy naszego miasta to debile ?? bo i tak kazdy wie ze to jeden wielki kit raz działa niedział po co te dyskusje czy jest jeden czy dwa i tak zmienilo sie tylko to ze na chwile sie hamuje a za chwile sie i tak daje gazu ? no moze nie ??? a tak po zatym ta cala nasza policja to kupa smiechu !!! hehehehe !!! samochody ? stare albo nie ma bezyny albo opon zimowych ! i to wielka kupa smiechu !!!
A tak na marginesie to moze by sama policja by ustosunkowala się do tego artykulu albo moze by oni okreslili celowosc umieszczania ty radarów bo ta o ktorej slyszalem jest bezsesu !!!!!!!!!!!
i pozdrowienia HWDP !!!!
Miki - radary sa potrzebne. Mówię tak, mimo, że mam trochę punktów na koncie. Faktem jest, że się hamuje przed i zaraz po rura, ale mam nadzieję, że jednak nie wszyscy tak myślą (szczególnie gówniarze jeżdżacy samochodami rodziców). A teraz do mojego ulubionego fana - czekam z niecierpliwością aż skomentujesz moje słowa, a nie treć artykułu, ponieważ oczywiście nic nie masz do powiedzenia na to co się dzieje w naszym mieście.
To hit, właśnie na tym radarze zostałem złapany (84km/h) zapłaciłem 100, dostałem sympatyczną fotkę z drukarki termicznej i obiecuję, że na tym radarze już mnie nie złapią(daje efekty nie!)
To hit, właśnie na tym radarze zostałem złapany (84km/h) zapłaciłem 100, dostałem sympatyczną fotkę z drukarki termicznej i obiecuję, że na tym radarze już mnie nie złapią(daje efekty nie!)