UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

moim zdaniem to b. dobry sposób na zmienszenie predkości na miescie tylko zastanawiam si eco za gamoń postawił radar na odrodzenia przeciez tam sa dziury takie ze strach jechać powyzej 40 - stki,

speed

Anuluj