UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
moim zdaniem to b. dobry sposób na zmienszenie predkości na miescie tylko zastanawiam si eco za gamoń postawił radar na odrodzenia przeciez tam sa dziury takie ze strach jechać powyzej 40 - stki,
speed
moim zdaniem to b. dobry sposób na zmienszenie predkości na miescie tylko zastanawiam si eco za gamoń postawił radar na odrodzenia przeciez tam sa dziury takie ze strach jechać powyzej 40 - stki,
speed