UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do sim: Cos mi się wydaje, że jeżeli miałyby błyskać w nocy, to w podczerwieni, czyli zbyt wiele nie zobaczysz.
The knight who say NI!
do sim: Cos mi się wydaje, że jeżeli miałyby błyskać w nocy, to w podczerwieni, czyli zbyt wiele nie zobaczysz.
The knight who say NI!