UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do sim: Cos mi się wydaje, że jeżeli miałyby błyskać w nocy, to w podczerwieni, czyli zbyt wiele nie zobaczysz.

The knight who say NI!

Anuluj