UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Popieram te gołebniki ale tak do końca nie spełaniają swojego zadania bo jak mi wiadomo to miśki mają jeden czy dwa fotoaparaty, które przekładaja to tu to tam. Co do ulic Pionierskiej i Saperów to powinni je zaorac i trawe posiać bo tamtędy nie da rady jeździć. Pozdrawiam.

Michalczesky