UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Fotoradary w miejscach, gdzie zbyt często były łamane przepisy ruchu drogowego OK, ale po co np na Odrodzenia - całej podziurawionej ulicy, gdzie nie da rady jechać szybciej niż by się chciało :D Mi się jednak dostało takie zdjęcie (całkiem fajnie wyszłam) i Pan policjat mi powiedział, ze w sumie w E-gu ma być ich 18. Mam mieszane uczucia. Jestem za bezpieczeństwem na drogach, ale każdy kieroca powinien sam wiedzieć z jaką prędkością może jechać, żeby można ją było nazwać "bezpieczną". Ale tzw małolaty, którzy biorą samochód od tatusia, albo rodzice kupili stare uzywane BMW oczywiscie przy każdej nadażajacej sie okazji sprawdzają jak koniki pod maską sie czują.
Isia