UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widziałem, jak dzisiaj jechały grubo ponad 60km/h, czarne limuzyny z niebieskimi kogucikami/ ul.Dąbka/. Ciekawe czy im zrobili zdjęcia.

Elblążanin

Anuluj