UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widziałem, jak dzisiaj jechały grubo ponad 60km/h, czarne limuzyny z niebieskimi kogucikami/ ul.Dąbka/. Ciekawe czy im zrobili zdjęcia.
Elblążanin
Widziałem, jak dzisiaj jechały grubo ponad 60km/h, czarne limuzyny z niebieskimi kogucikami/ ul.Dąbka/. Ciekawe czy im zrobili zdjęcia.
Elblążanin