UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
przy al. Odrodzenia w drzewach jest fotoradar, blisko zebry. I to wszystko; przechodząc przez jezdnię po tych pasach musisz !!! mieć oczy na około glowy bo możesz stracić tyłek tak kierowcy pomykają!
Edward
przy al. Odrodzenia w drzewach jest fotoradar, blisko zebry. I to wszystko; przechodząc przez jezdnię po tych pasach musisz !!! mieć oczy na około glowy bo możesz stracić tyłek tak kierowcy pomykają!
Edward