UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg to miasto dla rowerzystów. Po większych miastach np. Poznań, warszawa, Trójmiasto głównymi arteriami przelotowymi jeździ 80-100 km/h. U nas postawili fotoradary. Zawsze kijek. A gdzie marchewka??? Osobiście lubię szybką jazdę tylko gdzie bez łamania przepisów można poćwiczyć??

załamany

Anuluj