126
21.05.2003

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
to jedna wielka ściema@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja (2003.11.05)

info

0  
  0
Z PEWNEGO ŻRÓDŁA WIEM,(SAM ZAPŁACILEM 200),ŻE POLICJA W CAŁYM KRAJU ZASYPANA JEST ZDJĘCIAMI Z FOTORADARÓW,PRZYPUSZCZAM,ŻE GDYBY WSZYSCY ZACZELI ODMAWIAĆ PRZYJĘCIA MANDATÓW TO TA CAŁA GÓRA ZDJĘĆ ZNALAZŁABY SIĘ W SĄDACH,IDĄC DALEJ TYM TROPEM DOCZEKALIBYŚMY SIĘ PRZEDAWNIENIA .MOIM ZDANIEM FOTORADARY SĄ ŚWIETNĄ INWESTYCJĄ PRZYNOSZĄCĄ KROCIOWE ZYSKI I WCALE NIE PODNOSZĄ BEZPIECZEŃSTWA,BO PO MINIĘCIU ICH AUTOMATYCZNIE WSZYSCY PRZYSPIESZAJĄ-IDEALNYM ROZWIĄZANIEM SĄ PODWÓJNE FOTORADARY ,JEDEN ZA DRUGIM.MOŻE JUŻ JEST GDZIEŚ TAKI PATENT.
RACJONALIZATOR (2003.11.06)

info

0  
  0
JEŻELI WIEDZIABYM,ŻE NA ULICY STOI FOTORADAR NAPEWNO JECHAŁBYM WOLNIEJ I TU WIDZĘ SENS BEZPIECZNIEJSZEJ JAZDY - DLACZEGO INFORMUJE SIĘ O POMIARZE PRĘDKOŚCI A NIE INFORMUJE O FOTORADARACH ? WŁADZE CHCĄ TYLKO KARAĆ I BRAĆ Z ZASKOCZENIA ,A NIE ZALEŻY IM NA BEZPIECZEŃSTWIE.
WKURZONY (2003.11.06)

info

0  
  0
heheh bez obaw na piłsudskiego możecie jeździć na lusiku , jakos każdy tam jedźi 80km/h niektórzy nawet lubią większe wibracje na kostce:) i ani wysepki ani sztuczny "gołebnik" nic nie zmienił wszytsko nadal jest tak jak było. Ten foftoradar nie robi na tej ulic zdjątek możecie byc pewni dlaczego? a no dlatego,że stoi tam juz długo a jeszcze nikogo nie złapali a pozatym jak są 3 no to napewno nie tym zadupku:P
dzika (2003.11.12)

info

0  
  0
...a moim zdaniem taki fotoradar fajna sprawa, fajnie mieć go w domu.
Z.J.C (2003.11.14)

info

0  
  0
Zamiast remontować drogi to drogowcy sadzą krzaczki na skrzyżowaniu koło pętli 14 na ulicy Nowodworskiej. Chyba sponsorem jest jakiś zakład blacharski, który podupada. Przecież za rok jak to zarośnie to tylko ciężarówką się stamtąd wyjedzie.
adacho (2003.12.02)

info

0  
  0
Ogulnie chodzi mi tylko o jedno ,WRĘCZ DENERWUJĄCE I MASAKRYCZNE poprzeczne PĘKNIĘCIA ulicy pł.DĄBKA od skrzyżowania OGULNEJ i pł.DĄBKA DO pł.DĄBKA /gwiezdna/ Myślę że zgodzi się ze mną nie jeden ELBLĄŻANIN.
anonim (2003.12.14)

info

0  
  0
Co powiecie na nowe skrzyzowanie z ulica Brzeska? Jakis idiota robi projekty ulic i bierze za nie pieniadze. Kto mu za to placi? -Miasto Kto zatwierdza? -Miasto, a dokladnie urzednik, ktory wykonal wczesniej ten projekt, tylko nie mogl sie pod nim podpisac!!! Kolo sie zamyka, ale TIR-nie, sprobujcie zawrocic sam. ciezarowym na naszych nowych skrzyzowaniach- powodzenia. Klopoty ze skretem maja tez autobusy!!!
zmotoryzowany mieszkaniec (2003.12.29)

info

0  
  0
Policja powinna jeździć lepszymi wozami takimi jak Lamborghini Diablo albo Countchac a nie tradycyjnymi polonezami którymi nie dogonią nawet muchy.HWDP ze szczerymi pozdrowieniami od Jach-Mann i Luzak. Radary w Elblągu gówno dają bo i tak na ich widok ludzie nie zwalniają.
Jach-Mann & Luzak (2004.01.02)

info

0  
  0
Powinno być więcej fotoradarów i lepszu stan dróg
kierowca z Elbląga (2004.01.08)

info

0  
  0