UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja tez mam fotorada,ale w ogródku. Mojemu psu robi zdjecia jak wydala z siebie toxyny.przeciez zamiast tyvh drogich radarów mozna postawic policjanta z Siemensem S55 z dolaczanym cyfrowym aparatem (1 zl netto-IDEA).
comer22