UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a moim zdaniem fotoradary sa niepotrzebne,i tak wszyscy jezdza jak chca, a glupiemu radosc. i tak radary lapia dopiero od 70 km/h. na pilsudskiego przejezdzam 60 i nigdy nie dostalem mandatu.
Romek
a moim zdaniem fotoradary sa niepotrzebne,i tak wszyscy jezdza jak chca, a glupiemu radosc. i tak radary lapia dopiero od 70 km/h. na pilsudskiego przejezdzam 60 i nigdy nie dostalem mandatu.
Romek