UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oczywiście jak zawsze w Elblągu, wszytsko nie ma sensu !!!. Policja ma gdzieś bezpieczeństwo, bo przed fotoradarami nie stoją tablice ostrzegawcze TAK JAK W POZOSTAŁYCH MIASTACH W POLSCE !!!!. Taki fotoradar powinien mieć działanie prewencyjne, a nie wyłudzać kasy od kierowców. Nie mam nic przeciw fotoradarom, są generalnie potrzebne w niebezpiecznych miejscach, pod warunkiem że nie są zorganizowane po elbląsku. Fotoradar strzelił mi fotkę /ten na Zawadzie/ w taki sposób że nie widać kierowcy. Po elbląsku jest źle ustawiony i nie spełnia swojej roli. Oczywiście w 100% wygrałby sprawę w sądzie i nic nie zapłacił, bo nie można ukarać samochodu. Policja coś tam bełkocze, że powinienem wiedzieć kto i o której i dlaczego jechał, ale mogła jechać np moja żona. Kogo ukarać ? Nie ma sprawcy nie ma mandatu. Wziąłem te 200 mandatu tylko z pobudek patriotycznych, aby nie obciążać sądu dodatkowymi bezsensownymi sprawami, jak również szkoda mi czasu na pisanie pism i zawracanie sobie głowy wizytami w sądzie. Szkoda mi było policjanta który już na samą myśl że się nie przyznam był w stersie, zaczął grzebać w kodeksie, ale byłem na tyle pewny siebie, że dzwonił po kolegach itp. Zabawna sytuacja. Szanowni kierowcy, w takich sytuacjach wystarczy przytoczyć wyrok sądu w głośnej sprawie, gdy dwóch kolesiów po pijanemu potrąciło śmiertelnie kobietę i zbiegło z miejsca wypadku. Po kilku godzinach policja ich namierzyła i zamknęła. Jedem mówił że prowadził pierwszy, a drugi że prowadził drugi. Ekspertyzy nie ustaliły jednoznacznie kto siedział za kierownicą i sąd był bezradny gdyż nie można było wskazać sparwcy. Nie ma sprawcy nie ma kary. W tej sytuacji Temida musiała być ślepa. Identycznie jest w przypadku fotoradarów. Policjanci mogą sobie opowiadć historie z mchu i paproci , kierować sprawę do sądu,a w sądzie musi być sprawca, gdy tymczasem policja dostarcza piękną fotkę samochodu. Mój wyszedł pięknie,ale nie jestem pewien czy tego dnia o tej godzinie jechałem ja.Na zdjęciu widać słupek mojego auta. Sąd byłby bezradny, ale nasza elbląska polica ma dobre samopoczucie a źle ustawiony fotoradar strzela bezsensowne fotki, bo wielu tak jak ja nie ma czasu łazić po sądach dla 200 pln.

elbląski kierowca

Anuluj