UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a co powiecie na to że fotoradar kasuje nawet Karetki Pogotowia i od tego nie ma odwołania.mam kolegę który musiał zapłacić jadąc karetką do umierającego bo akurat fotoaparat nie uchwycił że byl włączony "kogut" .Panowie Policjanci to już wyraźna przesada.Karetka jadąca 40 km/h na sygnale.
Sanitariusz