UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja tez mam fotorada,ale w ogródku. Mojemu psu robi zdjecia jak wydala z siebie toxyny.przeciez zamiast tyvh drogich radarów mozna postawic policjanta z Siemensem S55 z dolaczanym cyfrowym aparatem (1 zl netto-IDEA).

comer22