UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I CO Z TEGO- CI CO JEŻDŻĄ 120 I WIĘCEJ JEŻDZĄ NADAL.. I PEWNIE JESZCZE DŁUGO BĘDĄ JEZDZIĆ.POZDRAEWIAM .

MNIEJSZA PREDKOSC

Anuluj