UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I CO Z TEGO- CI CO JEŻDŻĄ 120 I WIĘCEJ JEŻDZĄ NADAL.. I PEWNIE JESZCZE DŁUGO BĘDĄ JEZDZIĆ.POZDRAEWIAM .
MNIEJSZA PREDKOSC
I CO Z TEGO- CI CO JEŻDŻĄ 120 I WIĘCEJ JEŻDZĄ NADAL.. I PEWNIE JESZCZE DŁUGO BĘDĄ JEZDZIĆ.POZDRAEWIAM .
MNIEJSZA PREDKOSC