A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Inna sprawa, że aż razi i mierzi próba zawłaszczenia TV TRWAM i Radia Maryja przez PiS-owców. Ja uważam, że oglądają (słuchają) tych stacji różni ludzie, na pewno nie tylko ci którzy głosują na PiS. Poza tym skądinąd wiem, że oglądają (słuchają) także niewierzący, którzy mają dość papki serwowanej przez inne stacje.
Nie jestem ani zwolennikiem TV Trwam, ani jej nawet nie mam. Dobra rada tylko dla ludzi w ogóle - wyłączcie TV i zacznijcie czerpać informacje z całej masy różnych tematycznych portali, np. http://wolnemedia.net i naprawdę setki innych... Za komuny zastanawiałem się, po co jest tyle przycisków na pilocie, skoro mieliśmy tylko dwa kanały. Teraz zastanawiam się, po co tyle przycisków na pilocie, skoro wszędzie leci ten sam shit!
Pełzająca ciemnota w środku Europy.
Prawdy w tv trwam to się nikt nie boi, bo tam nie ma prawdy.
@Misio2007 - sensowna wypowiedź, szkoda tylko, że wszyscy ci 'obrońcy demokracji', którzy ponoć 'walczą z ciemnotą' zapomnieli na czym demokracja ma polegać. Nie chcecie oglądać - nie oglądajcie, ale kto dał wam prawo do decydowania o tym, co chcą/mogą oglądać inni ? Oglądajcie sobie Klan, Wojewódzkiego czy Ibisza, mi nic do tego. .. .
Czego te rydzykowe jeszcze chcą?Mają sieć nadajników radiowych, mają transponder TVSat i chwatit. Do głoszenia ewangelicznych bzdur z jednej a przede wszystkim uprawiania polityki, jątrzenia i skłócania narodu to im wystarczy. Poza tym - jak sami głoszą - cierpienie jest warunkiem zbawienia. Mają zatem cierpieć a w intencji KRRiT pan Rydzyk end Company powinni codziennie odprawiać szamaństwa zwane mszą świętą. A przede wszystkim niech się wyspowiada z grzechów przed Urzędem Skarbowym.
Zrobić tak jak chce ksiądz Rydzyk - 90% stacji o charakterze katolickim - tylko jestem bardzo ciekawy kto TO będzie oglądał i czy to KATOLICKIE społeczeństwo zacznie należycie płacić ABONAMENT za taki przekaz - po co katolikowi sport, rozrywka, publicystyka, programy popularno-naukowe, filmy - modlitwa jest w stanie zastąpić to wszystko i oczywiście OFIARNE DATKI aby pomnożyć IMPERIUM o RYDZYKA - ALLELUJA i DO OGLĄDANIA !
Rydzyk?Czas aby utemperowac zapędy tego szarlatana oraz jego popleczników. Niech rząd i politycy przestanę trząść portkami przed nim i pozostałymi klechami.
Czy wreszcie ktoś zrobi porządek z tym panem. Jesteśmy państwem nie wyznaniowym. Dość klerykalizacji, czują się zagrożeni a sami stanowią największe zagrożenie.
a ja tak nietypowo, mam pytanko do rady miasta, czy nie można by uchwalić ustawy zakazującej przyjazdu do naszego pięknego miasta eurodupowatemu kurskiemu, dlaczego ten pajac ma robić pośmiewisko z naszego miasta