UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zrobić tak jak chce ksiądz Rydzyk - 90% stacji o charakterze katolickim - tylko jestem bardzo ciekawy kto TO będzie oglądał i czy to KATOLICKIE społeczeństwo zacznie należycie płacić ABONAMENT za taki przekaz - po co katolikowi sport, rozrywka, publicystyka, programy popularno-naukowe, filmy - modlitwa jest w stanie zastąpić to wszystko i oczywiście OFIARNE DATKI aby pomnożyć IMPERIUM o RYDZYKA - ALLELUJA i DO OGLĄDANIA !