120
15.04.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
DO niekatola Na główkę z takimi poglądami, moherowy berecik będzie pasował jak ulał
(2012.04.16)

info

0  
  0
co za obłuda ze strony Rydzyka - nigdy jego telewizja nie była nadawana analogowo-naziemnie tylko przez satelitę i kablówkę, więc brak koncesji na nadawanie cyfrowo-naziemnie nic nie zmieni dalej będą mogli zwolennicy tej telewizji ją oglądać - z tego zamieszania wynika tylko jedno, słuchaczami tej telewizji są ludzie małointeligentni nie rozumiejących rzeczywistości. Skąd ojczulek by wziął 20 parę milionów na koncesję, pewnie jakby ją dostał to już by za nią nie zapłacił:) i z pewnością jakby ją dostał rozwinąłby biznes z tunerami cyfrowymi telewizji naziemnej markowanymi swoim nazwiskiem jedynymi słusznymi do odbioru jego stacji:), a tu klops - biznesu nie będzie:)
mac0000 (2012.04.16)

info

0  
  0
A zdeklarowany antyklerykał robił im bannery :D Jaja są :)
(2012.04.16)

info

0  
  0
Dla zainteresowanych, dogłębne wyjaśnienie pojęcia "moherowy beret·· http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moherowe_berety
(2012.04.16)

info

0  
  0
Bzdura.
(2012.04.16)

info

0  
  0
Kurde, żałosne są te komentarze. Każdy ma prawo sobie demonstrować. Zarówno zwolennicy PO jak i inni obywatele. To się właśnie nazywa demokracja i po to właśnie mój tata rzucał kamieniami w milicjantów, by teraz każdy obywatel mógł sobie demonstrować w sprawie jaką uważa za swoją i słuszną. Jak ktoś ma jakiś problem z demonstracją zorganizowaną w obronie TV Trwam, to niech sobie zorganizuje demonstrację w obronie słuszności decyzji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Co za problem? A wyszydzanie i rzucanie obelgami pod adresem innych obywateli, świadczy tylko i wyłącznie o niskim poziomie świadomości czyniących to. No, ale to znana prawda psychologiczna, że każdy chce się czuć lepszy od innych, zwłaszcza człowiek z dużą ilością kompleksów.
Misio2007 (2012.04.16)

info

0  
  0
Drogi rozp***dolone a oni jedynymi możliwymi objazdami muszą sie tarmosić. .. Mogli jeszcze te swoje nordic-walking do tych zmarszczonych rączek powsadzać. ..
AntyRM (2012.04.16)

info

0  
  0
NIE ODDAMY WAM TELEWIZJI TRWAM - to tyle w kierunku tych oszołomów, co w życiu nie słuchali radia Maryja ani nie oglądali TV Trwam, a najwiecej pyszczą. Dla tych co chcą wiedzieć jak sprawy maja sie na prawde, to podaje do oglądnięcia posiedzenia z sejmowych komisji na ten temat - jest tam wszystko ukazane i prawda o tej telewizji i bezczelna arogancja i buta obecnej władzy: http://www.tv-trwam.pl/index.php?section=swd
młody mocher (2012.04.16)

info

0  
  0
Większość wypowiedzi, zwłaszcza tych negatywnych, świadczy o poziomie kulturalnym i intelektualnym ich autorów. Uważam, że etyka powinna być przedmiotem obowiązkowym od I klasy szkoły podstawowej, inaczej takich "inteligentów" będzie nam niestety przybywać.
(2012.04.16)

info

0  
  0
Żeby się sensownie wypowiadać na temat telewizji TRWAM i Radia Maryja należałoby oglądać (słuchać) tych stacji. Od czasu do czasu słucham i nie widzę nic złego w audycjach które emitują (nadają) redemptoryści. Powiem więcej - zauważyłem, że poruszane są realne problemy, jest dużo filmów dokumentalnych i wartościowych programów. Tylko człowiek o wąskich horyzontach myślowych nie jest w stanie tego wychwycić.
KJS (2012.04.16)

info

0  
  0